Для таких знакових постатей як Бандера слід зробити Парк Слави національних героїв, - історик

u86_080208-03Доцент  історичного факультету Київського національного  університету імені  Тараса Шевченка Іван Патриляк переконаний, що Степан Бандера  одна з небагатьох постатей  в українській історії 20 століття, яка заслуговує на найвище вшанування на рівні держави. «Єдина стратегічна  і основна його позиція була спрямована на боротьбу за здобуття української  незалежності. Навіть коли було знищено  підпілля України, Бандера все ж залишався знаковою постаттю і обличчям української держави, внаслідок чого його ліквідували” – розповів дослідник історії України ХХ століття.  

Іван Патриляк додав також: “Бандера виконав місію  національного прапора і символом прапора залишається досі. Для таких знакових постатей як Бандера логічно було б зробити Парк Слави національних героїв, з пам’ятниками і меморіалами».  

Нагадаємо, з лат. «бандера» перекладається як прапор і доля розпорядилася так, що Бандера став прапором і символом української  боротьби за Незалежність.  
 

Прес-центр ЦДВР

 

Контакт для преси: (032) 299 45 15, (093) 48 16 108

 

 

Довідково:

 

Степан Бандера - лідер українського визвольного руху 20 століття, провідник ОУН, який боровся за незалежність України з комуністичним та нацистським тоталітарним режимами. Народився 1 січня 1909 в селі Старий Угринів, що на Івано-Франківщині. За час своєї боротьби його арештовували поляки та німці. Вбитий агентом КДБ 15 жовтня 1959 року.

 

,

  1. Коментарів немає
(не буде опубліковано)
Підписатись на стрічку оновлення коментарів
  1. Трекбеків немає

SetPageWidth