Меморіал «Тюрма на Лонцького»

Меморіал пам’яті жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького” розташований у Львові в приміщенні тюрми, де розташовувались каральні органи трьох окупаційних влад: польської, радянської та німецької. Це перший в Україні музей-в’язниця.

В неділю 28 червня 2009 р. Центр досліджень визвольного руху та Служба безпеки України відкрили перший етап експозиції Меморіалу.

Початкову експозицію Меморіалу «Тюрма на Лонцького» розташовано на першому поверсі будинку, де максимально збережено автентичний вигляд колишньої тюрми, яка не зазнала жодних змін відтоді, коли тут перебували політичні в’язні. Вхід в Меморіал – з вулиці Брюлова (колишня Лонцького), через який потрапляли арештовані.

Експозиція підготовлена співробітниками Центру досліджень визвольного руху за сприяння Служби безпеки України. Кошти для відкриття Меморіалу зібрані з пожертв львівської громади.

Меморіал наразі можна відвідати щочертверга з 14-00 до 18-00, також співробітники Центру проводять екскурсії цією виставкою за попереднім записом за телефоном 2994515 та через електронну пошту lonckoho@gmail.com.

  1. #1 від Вікторія в Липень 18th, 2010 - 22:47

    Від 1 липня 2010 р. Музей-меморіал “Тюрма на Лонцького” працює щодня (без вихідних!) від 10.00 до 17.00.
    Вхід - вільний!
    Екскурсії - безкоштовні!
    Щонеділі о 13.00 демонструється кінодокументалістика!

(не буде опубліковано)
Підписатись на стрічку оновлення коментарів
  1. Трекбеків немає

SetPageWidth