Варшавська презентація публікації про Голодомор в Україні

У виставковій залі Інституту Національної Пам’яті Республіки Польща відбулась презентація англомовної публікації “Голодомор в Україні 1932-1933 років”. В ній взяв участь посол України в Республіці Польща Олександр Моцик, інформує «Польське радіо».

У даному томі видання містяться понад 230 архівних документів, які ще не публікувались: матеріали польської розвідки, поліції та місцевої адміністрації, інформаційні листи іноземних дипломатів, агентурні донесення, директиви, протоколи допитів, які відображають дійсну ситуацію в Україні в період Голодомору, а також дають уявлення щодо реальних масштабів трагедії українського народу.

“Даний том опублікованих матеріалів є важливим як для істориків, так і політиків, оскільки дає міжнародному співтовариству чіткий сигнал, що подібний злочин проти людства ніколи більше не повинен повторитись”, – підкреслив посол.

Також Олександр Моцик відзначив унікальний характер цієї публікації, яка на підставі достовірних архівних матеріалів доводить злочинний характер Голодомору, вчиненого комуністичним режимом проти українського народу.

 

http://www.polskieradio.pl/zagranica/ua/news/artykul125336.html

,

  1. Коментарів немає
(не буде опубліковано)
Підписатись на стрічку оновлення коментарів
  1. Трекбеків немає

SetPageWidth