Білі плями в історії України розкриє фільм «Ярослав Дашкевич – сумління нації»

dashkevych2Сьогодні, 24 жовтня о 18:15 та 20:30 в ефірі 12 каналу у циклі «Українські державники» відбудеться прем’єра документального фільму «Ярослав Дашкевич – сумління нації». У кінострічці історик розповість про історичну правду, про яку не всі мають сміливість говорити.

У документальному фільмі розповідають про політв’язня сталінських таборів, громадського діяча доктора Ярослава Дашкевича. З поміж інших він вирізняється тим, що завжди говорив правду, якою б вона не була. Провівши паралель з минулим, у кінострічці він аналізує причини сучасного стану України. «Основна мета фільму популяризувати висвітлення історичної правди, оскільки наші політики і громадські діячі повторюють з покоління в покоління помилки історичних особистостей, які колись також боролися за Україну. Ярослав Дашкевич розкриває білі плями в історії України», – зауважила автор фільму Алла Моргуленко.

Фільм відзнятий працівниками Львівської обласної телерадіокомпанії. Режисер стрічки – Наталія Скачкова. Частина зйомок фільму відбувалася у Національному Меморіалі «Тюрма на Лонцького», де перебував кілька місяців Дашкевич.

Фільм складається з двох частин. Тривалість першої – 45 хвилин, другої – 30.

Прес-центр Центру досліджень визвольного руху

Контактна особа: Тетяна Лазаревич (032) 299 45 15

, , , ,

  1. Коментарів немає
(не буде опубліковано)
Підписатись на стрічку оновлення коментарів
  1. Трекбеків немає

SetPageWidth