В Естонії– фотовиставка “Українська Повстанська Армія. Історія нескорених”

foto-upa130 листопада в Російському культурному центрі міста Нарва (Естонська Республіка) відбулася презентація фотовиставки “Українська Повстанська Армія. Історія нескорених”. Відкривав експозицію Надзвичайний і Повноважний Посол України в Естонії Павло Кір’яков, а першими її відвідувачами стали науковці, представники місцевої влади, громадськості та ЗМІ.

    До  м. Нарва експозиція прибула зі столиці, м. Таллінна, де її  експонували упродовж місяця у Військовому музеї Естонії. Виставка, що є спільним проектом Служби безпеки України та Центру дослідження визвольного руху, уже побувала в усіх регіонах України та експонувалася в м. Вільнюс (Литва), м. Афіни ( Греція). В експозиції представлено понад півтисячі різнопланових світлин – достатній матеріал, на основі якого оглядачі експозиції зможуть зробити свої висновки про український визвольний рух.

    По  завершенню експонування в м. Нарва планується її презентація в м. Тарту. А вже в лютому 2010 р. з виставкою зможуть ознайомитися мешканці та гості столиці Латвії – м. Риги.  
 
Прес-центр ЦДВР

Контактна особа: Тетяна Лазаревич  299 45 15, (093) 48 16 108

, ,

  1. Коментарів немає
(не буде опубліковано)
Підписатись на стрічку оновлення коментарів
  1. Трекбеків немає

SetPageWidth