У Львові покажуть фільм «Невигідний» – про митрополита Андрея

sheptytskyi25 лютого в Українському католицькому університеті у Львові відбудеться презентація фільму про Андрея Шептицького «Невигідний». Про це повідомила прес-служба університету, інформує ЗІКФільм у сучасний спосіб демонструє контра версії, пов’язані з діяльністю Митрополита Андрея Шептицього. Пробує відповісти на запитання, для кого Шептицький був невигідний, чому викликає стільки неоднозначних відгуків і чи справді заслуговує на критику? Фільм демонструє нестереотипний спосіб трактування польсько-українсько-єврейських стосунків. Показує, якою багатошаровою й податливою на маніпуляції буває історія. Як просто змінити значення слів, і як важко боротися з міфами, коли покриває їх густа піна взаємної недовіри. По черзі називає всі стереотипи, якими обросла постать Шептицького.

Основною темою фільму є питання: чому Андрей Шептицький і досі не проголошений блаженним та праведником світу. Автори фільму намагаються знайти відповіді в Постуляційному бюрі беатифікації та канонізації УГКЦ, Інституті Яд Вашем та через призму живих свідків та архівних документів.

Режисер фільму: Гжегож Лінковський

Презентацію фільму організовують: Український католицький університет (Духовно-пасторальний відділ) спільно з Львівською Архиєпархією УГКЦ

 

http://zik.com.ua/ua/news/2010/02/22/217989

фото www.mfa.gov.ua/moldova/ua/news/detail/29213.htm

  1. Коментарів немає
(не буде опубліковано)
Підписатись на стрічку оновлення коментарів
  1. Трекбеків немає

SetPageWidth