Молодь Львова в ігровій формі відзначить присвоєння Бандері звання Героя

Інтелектуально-динамічна гра «НАреШті ГЕРОЙ!» за участі активної молоді Львова відбудеться у неділю, 28 лютого 2010 року, повідомили організатори заходу.

Гра стартуватиме від пам’ятника Степанові Бандері. Молоді представники львівської інтелігенції змагатимуться за право бути кращими.Присвоєння звання Героя України незламному борцеві за волю України, Провідникові Організації українських націоналістів є непересічною подією для українського народу до якої прагнуло не одне покоління патріотів. Для відзначення цієї події представники молодіжних організацій Львова проведуть квест «НАреШті ГЕРОЙ!».

Організатори: Львівська обласна молодіжна громадська організація «Молодіжний націоналістичний конгрес», за сприяння Управління у справах сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації. Партнери: Львівська обласна організація «Конгрес українських націоналістів», CQ.

Умови квесту «НАреШті ГЕРОЙ!» вимагають знання біографії та діяльності Степана Бандери і націоналістично-патріотичного руху, високого рівня логічного мислення, швидкого вирішення складних ситуацій та завдань в обмежені проміжки часу, рішучості, здатності робити правильні висновки за умов недостатньої інформації та орієнтуватися в лабіринті вулиць і проспектів славного міста Лева.

Як повідомив керівник проекту Андрій Бень: «Щоб стати учасником гри необхідно зібрати команду з 3-5 людей та зареєструватись. Гра-квест «НАреШті ГЕРОЙ!» проходить за принципом спортивного орієнтування. Визначено обмежений час – 5 годин. За даний проміжок часу потрібно відвідати 7 визначених контрольних пунктів, на кожному з яких є завдання для вирішення у вигляді головоломок та вказівка на наступну контрольну точку. Успішне вирішення усіх завдань приведуть учасників до фінішного пункту. Команда, яка пройде всі контрольні пункти і зробить це найшвидше – стане переможцем молодіжного проекту «НАреШті ГЕРОЙ!» і отримає спеціальні призи».

 

http://zik.com.ua/ua/news/2010/02/22/217995

  1. Коментарів немає
(не буде опубліковано)
Підписатись на стрічку оновлення коментарів
  1. Трекбеків немає

SetPageWidth