Анонс: перші “Громадські історичні слухання”

У СЛУЖБІ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ВІДБУДУТЬСЯ ПЕРШІ ГРОМАДСЬКІ ІСТОРИЧНІ СЛУХАННЯ

23 січня, середа
приміщення Прес-центру СБ України
(вул. Володимирська, 35)

З метою всебічного та об’єктивного висвітлення українського визвольного руху та сприяння процесу національного примирення, проголошеного Президентом України В.Ющенком, Служба безпеки України розпочинає новий гуманітарний проект «Громадські історичні слухання».

Мета проекту — через оприлюднення документів НКВД-МГБ встановити і донести історичну правду про минуле українського народу, його визвольну боротьбу; позбавити суспільну свідомість від нашарувань радянської пропаганди, що спотворюють об’єктивну істину.

Перші слухання на тему «Українська повстанська армія. Слід в історії» (доповідач к.і.н. Володимир В’ятрович) відбудуться 23 січня об 11.00 у приміщенні Прес-центру СБ України (вул. Володимирська, 35).

У слуханнях візьмуть участь історики, які вивчають раніше замовчувані питання національно-визвольної боротьби, зокрема, діяльність ОУН і УПА, видатних постатей визвольного руху України за документами, які зберігаються в Галузевому державному архіві СБ України.

Для участі у слуханнях запрошуються представники засобів масової інформації, акредитація за телефонами 256-96-79, 279-30-40.

Прес-центр ЦДВР
сdvr_lviv [at] yahoo.com
тел./факс: +38(032) 2994515
+38-063-6286869

, , , , ,

  1. #1 від Петро Максимчук в Січень 22nd, 2008 - 13:45

    Цікаво, кого запоросять на ті слухання, і наскільки вони будуть громадськими?
    Такі слухання варто було б проводити у кожному облцентрі, на базі місцевих архівів СБУ.

(не буде опубліковано)
Підписатись на стрічку оновлення коментарів
  1. Трекбеків немає

SetPageWidth