У Харкові провели презентацію «Антології українського націоналізму»

foto-prezentacija6 грудня в Харківській книгарні «Є» відбулась презентація «Антології українського націоналізму» Віктора Рога - збірнику основних праць визначних ідеологів визвольного руху та зустріч із Головою Проводу ОУН(р) Стефаном Романівим. Організатором заходу виступив Харківський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу, повідомляє «Український погляд» з посиланням на прес-службу Харківського осередку МНК.

В приміщенні, де проводилась презентація буквально «яблуку не було де впасти»: люди позаймали не тільки всі сидячі місця, але й сходинки, що ведуть до виходу з книгарні. Та не це найбільше вразило гостей. Вік значної частини присутніх не перевищував 25 - 28 років.

Захід розпочався з презентації «Антології українського націоналізму» Віктором Рогом та короткою характеристикою праць, що до неї потрапили. Потім з привітальними промовами виступили Голова Проводу ОУН Стефан Романів та представник ЦНВ ім.С.Бандери Тарас Рондзістий.

По ходу зустрічі всі присутні мали можливість поставити питання до представників ОУН.
Найбільше цікавило питання, які політичні сили та кого з кандидатів в президенти України підтримує ОУН. На що Стефан Романів відповів: «ми відкриті до діалогу з кожною проукраїнською політичною силою. Щодо кандидатури майбутнього президента, то організація давно визначила якими рисами повинен відповідати майбутній голова Держави. Ми б хотіли щоб всі національно-патріотичні сили об’єдналися для висунення єдиного кандидата від націоналістів на цих виборах, а от хто конкретно ним буде ми невдовзі визначимо»

На зустрічі неодноразово піднімалось питання проведення інформаційної війни з боку Росії щодо України і проблеми адекватної реакції на них, адже Україна відверто її програє. З цього приводу Віктор Рог повідомив, що організація робить певні кроки зі зміни такого становища: «активно працює Українська Інформаційна Служба та Націоналістичний Портал, щонеділі на радіо «Промінь» проводиться програма «Нація», готуються інформаційні проекти за кордоном».

Якби не обмеженість в часі захід міг би продовжуватись ще 2-3 години, та й після його закінчення втомлених гостей ще довго не відпускали бажаючи отримати автограф та сфотографуватись.

Отже, Харків вкотре нагадав, що він також претендує на частину слави в історії українського націоналістичного руху, адже тут жив і працював видатний творець «Самостійної України» М.Міхновський, тут діяла перша таємна націоналістична організація «Братство Тарасівців» і по тій кількості молодих харків’ян, що зібралась на презентації можна сподіватись, що історія націоналістичного руху на Харківщині буде продовжуватись новими чинами.

 http://www.ukrpohliad.org/news.php/news/1382/group/3

, ,

  1. Коментарів немає
(не буде опубліковано)
Підписатись на стрічку оновлення коментарів
  1. Трекбеків немає

SetPageWidth