Капелани зі всієї України були в «Тюрмі на Лонцького»

Головні військові капелани 11-ти єпархій зі всієї України відвідали Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».

 

22 грудня, група у складі двадцяти осіб оглянула і пройнялась експозицією, а також подякувала за роботу. «Висловлюємо від імені всіх головних військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви слова вдячності. Історія, яку ви висвітлює, є неоціненною для наступних поколінь», - про це, під час третього з’їзду головних військових капеланів  УГКЦ зауважив отець Любомир Яворський. Учасників екскурсії також цікавило – чи відвідували музей росіяни, бо як зазначили, для них було  б цікаво і повчально.

 

Нагадаємо, 21-22 грудня 2009 року в реколекційно-відпочинковому центрі Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви, що розташований в Брюховичах, відбувся третій з’їзд головних військових капеланів  УГКЦ 11-ти єпархій.  Учасники приїхали з різних куточків України, в тому числі і з Криму. Повідомили в Управлінні Західного територіального командування внутрішніх військ МВСУ. Силові структури представляли представники Збройних сил Міністерства оборони України, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, Державної прикордонної служби України та президент Всеукраїнського міжконфесійного – релігійного братства.

Прес-центр ЦДВР

, ,

  1. Коментарів немає
(не буде опубліковано)
Підписатись на стрічку оновлення коментарів
  1. Трекбеків немає

SetPageWidth