Архів дописів заЛютий, 2010

Працівники Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» висловлюють співчуття родичам Ярослава Дашкевича

Працівники Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» з глибоким сумом співчувають родичам, близьким, друзям та колегам по роботі з приводу смерті видатного українського історика, політичного в’язня сталінських таборів Ярослава Дашкевича.

Читати повністю »

Коментарів немає


ЦДВР висловлює співчуття родичам і друзям покійного Ярослава Дашкевича

Центр досліджень визвольного руху сумує з приводу непоправної втрати великого українського історика Ярослава Дашкевича і висловлює свої співчуття родині і друзям покійного. Читати повністю »

Коментарів немає


Помер відомий історик Ярослав Дашкевич

yaroslav-dawkevuchrtfСьогодні, 25 лютого, на 84 році життя помер відомий український історик, один з засновників Центру досліджень визвольного руху, член наглядової ради Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» Ярослав Дашкевич. Про це повідомили в Інституті української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського Національної академії наук України, заступником директора якого був Ярослав Дашкевич. Також він очолював його Львівське відділення. Читати повністю »

Коментарів немає


Сестру Головного командира УПА Романа Шухевича поховають на Личакові

226 лютого 2010 року на Личаківському цвинтарі м. Львова відбудуться скорботні заходи з поховання сестри Головного командира УПА Романа Шухевича – Наталії Шухевич-Геграєвої, яка померла 21 лютого 2010 року у м. Нальчик (Росія), повідомляє прес-служба Львівської ОДА Читати повністю »

Коментарів немає


У «Тюрмі на Лонцького» відбудеться показ фільму «УПА. Тактика боротьби»

В Національному музеї-меморіалі «Тюрма на Лонцького»

 

неділя,  28 лютого

 

о 13.00

 

(Національний музей-меморіал «Тюрма на Лонцького», Степана Бандери, 1, вхід з Брюллова) Читати повністю »

Коментарів немає


У Львові покажуть фільм «Невигідний» – про митрополита Андрея

sheptytskyi25 лютого в Українському католицькому університеті у Львові відбудеться презентація фільму про Андрея Шептицького «Невигідний». Про це повідомила прес-служба університету, інформує ЗІК Читати повністю »

Коментарів немає


Молодь Львова в ігровій формі відзначить присвоєння Бандері звання Героя

Інтелектуально-динамічна гра «НАреШті ГЕРОЙ!» за участі активної молоді Львова відбудеться у неділю, 28 лютого 2010 року, повідомили організатори заходу.

Гра стартуватиме від пам’ятника Степанові Бандері. Молоді представники львівської інтелігенції змагатимуться за право бути кращими. Читати повністю »

Коментарів немає


У «Тюрмі на Лонцького» пролунали пісні Наталки Криничанки

krynychanka_kurtash_ljaljka_na-loncjkoho_21_02_2010-10_sadУ Львові в неділю, 21 лютого, о 15.00 у Національному  музеї-меморіалі  жертв окупаційних  режимів «Тюрма на Лонцького» відбувся  вечір авторської пісні ««Заспівай мені, Львове, востаннє» за участю Наталії Криничанки, Богдана Ляльки та поетки Юлії Курташ-Карп. Послухати пісень прийшло більше сотні людей. Читати повністю »

,

Коментарів немає


Прем’єра нової концертної програми Наталки Криничанки «Заспівай мені, Львове, востаннє»

У в неділю у Львові, 21 лютого, о 15.00 у Національному  музеї-меморіалі  жертв окупаційних  режимів «Тюрма на Лонцького» відбудеться  вечір авторської пісні «Заспівай мені, Львове, востаннє» за участю Наталії Криничанки, Богдана Ляльки та поетки Юлії Курташ-Карп. Читати повністю »

Коментарів немає


Уряд передав Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» Українському інституту національної пам’яті

Кабінет міністрів України  прийняв розпорядження  №223-р від 3 лютого 2010 р. «Про передачу Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» з підпорядкування Служби безпеки України до Українського інституту національної пам’яті» Читати повністю »

,

Коментарів немаєSetPageWidth